Kastamonu Operatörlük Kursu

by admin

Kastamonu Operatörlük Kursu

Operatörlük kurslarında temel amacımız bilgi ve beceri alanında tam donanımlı kişiler yetiştirmektir. Bu alanda eğitmenlerimizle en iyi desteği veriyoruz.

Kastamonu operatörlük kursu olarak kursiyerlerimize özel eğitim çözümleri sunuyoruz. Deneyimli ekiplerimizle beraber operatörlük alanında en iyi hizmetten yararlanmanızı sağlıyoruz. Sizde ihtiyacınız olan belgeyi bu eğitimler üzerinden elde edebilirsiniz. Uzman eğitmenlerimizle hareket ederek belgeleri kolayca elde etmenizi sağlıyoruz. Kurs merkezimiz farklı iş makineleri için sizlere operatörlük desteği veriyor. Bu alandaki tecrübemizle bir adım öne çıkmayı başarıyoruz. Deneyimli kadromuzla yönetmeliklere uygun şekilde hareket ediyoruz.

İş Makinesi Kursu Sınavı

İş makinesi ehliyeti alacak kişilerin mutlaka eğitim alması gerekir. Eğitim sonrasında kursiyerler sınava katılacaktır. Sınav iki aşamalı şekilde gerçekleşir. Bu sınavlar teorik ve uygulamalı sınavlardır. Belgeyi almak için mutlaka iki sınavdan da başarılı olmanız gerekir. Uygulama sınavında başarı gösteren operatör artık belgeyi almaya hak kazanabilir. Kastamonu Operatörlük kursu olarak yıllardır Kastamonu üzerinde hizmet veriyoruz. Sizde kayıt gerçekleştirerek bu belgeyi almaya hak kazanabilirsiniz.

Operatörlük Belgesi Hangi Makineler İçin Alınır?

Operatörlük belgesi aldıktan sonra özel iş makinelerini kullanabilirsiniz. Birçok yerde iş makinesi kullanan profesyonellere ihtiyaç duyuluyor. İş makinelerini kullanmak için G sınıfı ehliyeti ve Milli Eğitim Bakanlığı onaylı operatör belgesi gerekir. Belgeyi aldıktan sonra;

 • Forklift
 • Bekoloder
 • Loder
 • Elektrikli transpalet
 • Mobil vinç
 • Ekskavatör
 • Silindir
 • Zemin süpürge makinası
 • Çekme arabası
 • Tavan Vinci
 • Personel yükseltici Manlift makinelerini kullanabilirsiniz.

Yukarıda yer alan iş makineleri için sizlere eğitim desteği verebiliriz. Kurs merkezimizde eğitmenlerimizle beraber sürücü eğitimi vererek, onları ehliyet sınavlarına en iyi şekilde hazırlıyoruz. Kurslarımızda teorik derslerimizle doğru eğitimi almanızı sağlıyoruz. İş makineleri konusunda sizde gerekli eğitim desteğinden yararlanmak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Yurtiçinde bulunan kişilere operatör ehliyeti sunarak kariyer hedeflerine katkıda bulunuyoruz. Kurs alanında Kastamonu şehrinin önde gelen eğitim merkezlerinden bir tanesidir. İş Makineleri Operatörlüğü ilgili sertifikalarda sizlere yardımcı olabiliriz. Kastamonu ili dışına çıkmaya gerek kalmadan konusunda uzman eğitmenlerle bu belgeleri elde edebilirsiniz.

Operatörlük Belgesi Nasıl Alınır?

Operatör olabilmek için bazı koşulları yerine getirmeniz gerekir. Bu meslek dikkat gerektiren konulardan bir tanesidir. Operatör belgesi nasıl alınır? İşmak Teknik Kastamonu operatörlük kursu bu konuda sizlere yardımcı oluyor. Alacağınız kurs Milli Eğitim Bakanlığınca onaylanmıştır. Kursa başvurmadan önce sizlerden istenen evrakları tamamlamanız gerekir. Bu evraklar;

 • Nüfus Cüzdanı fotokopisi
 • Sağlık raporu
 • Vesikalık fotoğraf
 • Öğrenim Belgesi
 • Sabıka Kaydı

Yukarıda belgeleri tamamladıktan sonra kurs için kayıt işlemlerini yapabilirsiniz. Operatör belgesini verecek olan kurumlar farklı evraklar talep edebilir. Bunun için kurs merkezi ile görüşmeniz gerekir.

Hangi Durumlarda Operatörlük Belgesi Alınmaz

Operatör belgesi nasıl alınır? Bu belgeyi belirli şartları karşılayan kişiler alabilir. G sınıfı ehliyeti olmak şartı en önemli konulardan bir tanesidir. Eğer G sınıfı ehliyetiniz yoksa belgeyi alamazsınız. Belge için ayrıca yapılan sınavlardan başarılı olmanız gerekir. Yeterli notu alamadığınız zaman hiçbir şekilde başarılı olamazsınız. Kurs merkezimiz belge konusunda sizlere en iyi desteği verebiliyor. Sanayinin ve sanayideki belgesiz iş gücünün kaliteli hale gelmesi için çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Kastamonu Operatörlük Kursu olarak bu konuda kalifiye ve nitelikli personellerimizle yanınızdayız. Faaliyetlerimizle her zaman kursiyerlerimizi memnun etmek için çalışıyoruz.

Kastamonu Operatörlük Kursu: Sınav Hakkında

Operatörlük belgesi sınavı ile belgeyi almaya hak kazanırsınız. Sınavda başarılı olmak için iyi bir şekilde hazırlanmanız gerekir. Sınavda başarılı olmanın birinci kuralı kaliteli kurs merkezinde eğitim almaktır. Bu sınav öncesinde eğitim kurumuyla da iletişime geçmeniz gerekir. Merkezimiz operatörlük belgesi konusunda sizlere en iyi kurs desteğini verebiliyor. Uzman eğitmenlerimizle beraber konuya tamamen hakim olabilirsiniz. Gelişmiş eğitmenlerimizle beraber sizlere eğitim çözümleri sunuyoruz. Gelişmiş yetkin eğitim olanaklarımızla belgeyi kazanmanıza yardımcı oluyoruz. Ayrıca eğitimle ilgili merak ettikleriniz varsa bizlere iletebilirsiniz. Eğitmen kadromuzla beraber sizlere kaliteli bir sınav desteği verebiliriz.

Kastamonu operatörlük kursu olarak kursiyerlerimize en iyi desteği veriyoruz. Modern eğitim sistemiyle desteklenen eğitim programlarımız ile sizde başarılı olacaksınız. Kastamonu üzerinde eğitimlerine devam eden merkezimiz MEB onaylı belgelerini sizler için sunuyor. Şimdi bizleri arayarak kayıt gerçekleştirebilir ve kurs desteğinden yararlanabilirsiniz. Konusunda uzman eğitmen kadromuzla nitelik ders kayıtlarını sizler için açıyoruz. İş makinesi kullanmak için her konuda destek veriyoruz.

You may also like